Site İçi Arama
 


VAJİNİSMUS İSTANBUL

          Vajinismus tedavisi istanbul

HERA ilk defa 2003 yılında Avrupa Board Sertifikalı Cinsel Terapist ve Jinekolog Op. Dr. Süleyman Eserdağ tarafından Ankara'da kurulmuştur. Gelen talepler doğrultusunda 2015 yılında ülkemizde kendi alanında ilk dernek olan 'HERA Vajinismus Tedavi, Eğitim ve Araştırma Derneği' ile hizmet ağımıza İzmir ve İstanbul ofislerini de ekledik. 

İstanbul, Ankara ve İzmir şehirlerindeki ofislerimizde çalışan uzman hekimlerin tamamı 'HERA Vajinismus Tedavi Derneği' tarafından teorik ve pratik uygulamalı eğitimleri alarak sertifikalandırılmıştır.

Derneğimiz tarafından Sertifikalı:
Ankara'da vajinismus tedavisi için Jinekolog ve Cinsel Terapist Op. Dr. Didem Kurban,
İzmir'de vajinismus tedavisi için Avrupa Board Sertifikalı Cinsel Terapist ve Aile Danışmanı Op. Dr. Mazhar Eserdağ  
İstanbul'da vajinismus tedavisi için Avrupa Board Sertifikalı Cinsel Terapist, Aile Danışmanı Jinekolog Op. Dr. Süleyman Eserdağ ve Avrupa Board Sertifikalı Uz. Dr. Şenay Eserdağ ile profesyonel ekibi çalışmaktadır.  

Her üç şehirdeki vajinismus tedavisi birebir aynıdır, tedaviler tamamen standardize edilmiştir. Tarafımızdan uygulanan vajinismus tedavileri ortalama olarak 3 gün sürmekte, davranışcı- bilişsel cinsel terapileri içeren bilimsel yöntemlerinden oluşmaktadır. Bu şekilde çiftler sorunlarından kurtulup mutlu bir şekilde çocuk sahibi olabilmektedirler.

Vajinismus Tedavisi İstanbul:

Op. Dr. Süleyman Eserdağ & Uz. Dr. Şenay Eserdağ
HERA
İstanbul Adres: Valikonağı Caddesi, No:52/7 Nişantaşı, İSTANBUL

Tel: 0 (212) 225 15 00
www.vajinismustedavisiistanbul.com 

Vajinismus Tedavisi İstanbul, Ankara, İzmir

Vajinismus tedavisi hakkında şunu ifade edebiliriz: 'Vajinismus sorunu; konuyla ilgili çalışan klinikler ve merkezler tarafından uygulanan methodlar, bilimsel ''vajinismus tedavi yöntemleri" sayesinde günümüzde kısa sürede çözüme olarak kavuşan bir cinsel işlev problemidir'.

Diğer taraftan vajinismus problemi modern tedavi methodları ile tüm cinsel sorunlar arasında tedavisi en kolay olanı olarak kabul edilmektedir. Ancak kesin ve kalıcı vajinismus tedavisi için profesyonel destek de şarttır. 

Vajinismus tedavisi ile ilgili çalışan İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere ülkemizin değişik yerlerinde farklı klinikler olmakla beraber, kesin başarı için doğru klinik - merkez seçimi son derece önemlidir. Aksi halde vajinismus hastaları hem maddi hem de manevi olarak yıkıma uğrayabilirler.

Vajinismus Klinik Ankara (Hera) adresine başvuran hastaların geldikleri illere baktığımızda vajinismus hastaları en sık olarak; İstanbul, Eskişehir, Adana, Konya ve Karaman, İzmir, Antakya, Diyarbakır, Van, Kars, Bursa, Trabzon, Antalya, Erzurum, Kayseri, Samsun, G.Antep ve Kütahya gibi şehirlerimizden başvurmaktadırlar.  

Vajinismus Tedavisi İstanbul
               
Vajinismus Tedavisi İstanbul (Hera) Nişantaşı semtinde 2015 yılı Aralık ayında açılmıştır. Vajinismus tedavisi için İstanbul (Hera) adresimizi Marmara bölgesinden çoğunlukla; Bursa ve İnegöl, Gemlik, Yalova, Edirne, Kırklareli,Tekirdağ ve Çorlu, Sakarya, Adapazarı (Sakarya), İzmit (Kocaeli), Çanakkale, Balıkesir gibi şehirler ve ilçelerinden tercih ettiğini ifade edebiliriz. 

Yurtdışından vajinismus tedavisi için Almanya'dan gelen yurttaşlarımız başı çekmektedir. Ayrıca Avusturya, Hollanda, Azerbaycan, Belçika, İsviçre, Bulgaristan, Arnavutluk, Fransa, İngiltere, Irak, Suriye, Ürdün, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Suudi Arabistan ve Amerika Birleşik Devletleri gibi ülkelerden de vajinismus hastalarımız tarafımıza başvurmaktadır.

Yurtdışından gelen vajinismus hastalarımızın çoğunluğunu bizim kendi yurttaşlarımız ve müslüman ülke vatandaşları oluşturmaktadır.

Bu nedenle vajinismus hakkında 6 ayrı yabancı dilde web sitemiz mevcuttur. 

İstanbul'da Vajinismus Tedavisi 
İstanbul'da vajinismus tedavisi derneğimizce sertifikalı doktorlar tarafından yapılmaktadır. Vajinismus tedavisi
İstanbul, Ankara ve İzmir de 2003 yılından bu yana 6000'den fazla hastamız ile tedavi edilmiştir.

İstanbul ve Marmara bölgesi ülkemizin en büyük yerleşim ve sanayi bölgesidir. Özellikle son yıllarda İstanbul sağlık turizmi alanında da ülkemizin önde gelen şehirlerinden birisi olmuştur.

İstanbul'da da vajinismus tedavisi ile ilgili çalışan pek çok merkez mevcut olmakla birlikte maalesef bilimsel sayılabilecek kliniklerin sayısı oldukça azdır. Bu yüzden özellikle İstanbul'da yaşayan ve vajinismus sorunu yaşayan çiftlerin doğru klinikleri bulmaları için iyi bir araştırma yapmalarını önermekteyiz. Aksi halde yaşanılan hayal kırıklıkları, maddi ve manevi zararlar tüm umutları yok edebilecektir.

İstanbul'da vajinismus tedavisi için araştırma yapan hastalarımız internet siteleri, forumlar ve sosyal medyayı ve burada yazılan yorumları iyi bir şekilde incelemelidirler. 

Vajinismus sorunu yaşayan ve tarafımızca tedavi olmak isteyen hastalarımızın 3-4 günlerini ayırmaları ve tedavi dönemlerinde ADETSİZ bir dönemde olmaları önemlidir.

Vajinismus Tedavisi İzmir
Vajinismus Tedavisi İzmir (HERA) 2016 yılı Ocak ayında İzmir Alsancak semtinde açılmıştır.

Vajinismus Tedavisi İzmir, İstanbul ve Ankara kliniklerde yapılan tüm vajinismus tedavi yöntemleri ve diğer cinsel terapiler birebir aynıdır ve kendi ekibimiz tarafından sağlanmaktadır. 

Vajinismus Tedavisi İzmir (Hera) adresindeki tedavilerde Avrupa Board Sertifikalı Cinsel Terapist ve Aile Danışmanı Op. Dr. Mazhar Eserdağ eşliğinde hizmet vermektedir. 

Vajinismus Tedavisi İzmir (HERA)
Adres: Talatpaşa Bulvarı No: 42/4 Alsancak, İZMİR
Tel: 0(232) 422 43 72 

Unutmayınız; vajinismus sorunu profesyonel şekilde tedavi edilmeden asla kendiliğinden çözüme kavuşmaz. Tam aksine sorun zaman içinde büyüyüp bir evlilik problemi haline gelebilir.

Güven, sabır, verilen ev ödevlerini uygulayarak ve doğru vajinismus tedavi metodları ile vajinismus sorunundan kökten ve kalıcı bir şekilde kurtulabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken "karar vermek ve bir an önce harekete geçmek"tir.

Ülkemizin en aktif facebook grubuna siz de katılın!.

Hera facebook grubuna siz de katılın!...Binlerce vajinismus hastalarının başarı öyküleri

Vajinismus hastaları ile yapılan özel video röportajları

Vajinismus ile ilgili haberler 

Vajinismus Tedavisi İstanbul, Ankara, İzmir

Vajinismus Hasta Yorumlarını Facebook Grubu  
(Açık Gruptur, Üyelik Şartı Yoktur)

Vajinismus Tedavisi İstanbul ve İzmir için yukarıdaki sabit telefonlardan veya ülkemizin her yerinden ve yurt dışından 0(850) 303 2000 no'lu telefonu arayarak bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.  

  

Jinekolog Seçerken...
Jinekolog doktor seçerken...
İşte dikkat etmeniz gerekenler...


 


Dr. Süleyman Eserdağ sorularınızı yanıtlıyor

 
Jinekolog Op. Dr. Süleyman ESERDAĞ - KURUCU
(İstanbul, Ankara ve İzmir)

İSTANBUL- Op. Dr. Süleyman ESERDAĞ
& Uz. Dr. Şenay ESERDAĞ
Valikonağı Cad. No: 52/7 Nişantaşı / İSTANBUL
Tel: 0(212) 225 15 00

İZMİR- Op. Dr. Mazhar ESERDAĞ
Talatpaşa Bulvarı No: 42/4 Alsancak / İZMİR
(Yalnızca Vajinismus Tedavileri)
Tel: 0(232) 422 43 72

ANKARA- Jinekolog Op. Dr. Didem KURBAN
Tunus Cad. No: 48/11 Kavaklıdere / ANKARA
Tel: 0(312) 426 85 25

Eleştiri ve sorunlarınız için bize yazın: suleyman@eserdag.com

Sitenin tüm tasarımı ve içeriği Jinekolog & Cinsel Terapist Op. Dr. Süleyman Eserdağ tarafından yapılmıştır.
Yazarın izni olmaksızın asla bilgi veya resimler kullanılamaz. Kadın Sağlığı & Gebelik sitesi © 2004 www.jinekolognet.com